Detektyw Szczecin
Szybkie wykrywanie sprawców zniesławienia
Wysoki poziom usług!

Zniesławienia – ustalanie i poszukiwanie sprawców przez Gold Spy

Bardzo poważnym problemem we współczesnym świecie jest pomówienie, jak również zniesławienie w Internecie. Nasza firma detektywistyczna Gold Spy oferuje szereg usług i pomoc w tego typu sprawach. Jeśli pomówienia są anonimowe i nie wiemy kogo pociągnąć do odpowiedzialności zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Zespół wyselekcjonowanych detektywów pomoże właściwie i skutecznie reprezentować Państwa interesy.

W dzisiejszych czasach ofiarą zniesławienia czy też pomówienia może stać się każdy. Zniesławienie szczególnie te w Internecie może nie tylko zniszczyć reputację, ale może także narazić na utratę zaufania atakowanych osób fizycznych. Nasze biuro detektywistyczne Gold Spy oferuje:

  • Pełne zaangażowanie i wykrycie sprawcy zniesławienia
  • Szybkie i skuteczne rezultaty w poszukiwaniach
  • Usługi na wysokim poziomie w oparciu o nowoczesny sprzęt i techniki
  • Lojalność i dyskrecję wobec Klienta

Publiczne oszczerstwa mogą być bardzo dotkliwe i bolesne. Służymy natychmiastową pomocą w ustalaniu sprawców złośliwego niepokojenia (stalkingu), zniesławienia czy oszczerstwa. Posługujemy się rożnymi technikami i metodami w zdobyciu niezbędnych informacji.

Nawiązujemy współpracę z różnymi instytucjami i organami ścigania

Współpracujemy z organami ścigania. Dostarczamy szereg istotnych informacji i materiałów, które bez wątpienia stają się zaczątkiem w postępowaniu karnym (w sprawach cywilnych), a także stanowią niezbite dowody w tychże procedurach. Specjalizacją naszej firmy są ustalenia, obserwacja osób i ich mienia, a także wszelkiego rodzaju usługi mające na celu dostarczenie naszemu Zleceniodawcy jak najwięcej materiałów dowodowych. Zapewniamy, iż zdobyte przez nas informacje mogą przynieść pozytywne korzyści w postaci udowodnienia zniesławienia i nękania. Jesteśmy przekonani, że każdy problem da się rozwiązać. Zadzwoń i opisz nam swoją sytuację, a my opracujemy plan skutecznej pomocy. Zapraszamy!


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.