Detektyw Szczecin

Skuteczna pomoc
w sprawach rozwodowych
- stały kontakt z Klientem!

Pomoc detektywistyczna w sprawach rozwodowych w Szczecinie

Rozstania bywają bardzo trudne, zwłaszcza kiedy w grę wchodzi przerwanie trwającego związku małżeńskiego. Sprawom rozwodowym zazwyczaj towarzyszą silne emocje i bolesne przeżycia. Aby uniknąć błędnej decyzji o rozwodzie warto skorzystać z fachowej pomocy specjalistów. Jeśli jesteś na etapie domysłów i wątpliwości, a także czujesz, że zaszły zmiany w Twoich relacjach z partnerem, już dziś wynajmij prywatnego detektywa, aby rozwiać niepokój!

Gold Spy to prawdziwi eksperci z doświadczeniem, którzy potrafią zdobyć dowody potwierdzające zaistniałe fakty. Potrafimy udowodnić winę przy rozwodzie, a strategia jaką posługujemy się przy współpracy z naszymi Klientami powoduje, że każda sprawa rozwodowa trwa o wiele krócej, a rozstrzygnięcie sądu jest satysfakcjonujące dla naszych Zleceniodawców.  Czynności realizowane przez nasze biuro detektywistyczne:

  • dyskretna obserwacja męża lub żony
  • opracowanie indywidualnego planu działania
  • zbiór informacji o zachowaniu partnera
  • ustalenie wszelkiego rodzaju danych o potencjalnych kochankach i świadkach
  • przygotowanie dowodów i sprawozdań
  • stały kontakt z Klientem oraz informowanie go o całym procesie
  • przekazanie nagrań video i zdjęć
  • złożenie zeznań przed sądem

Z naszymi Klientami utrzymujemy stały i regularny kontakt dbając o ich całkowitą dyskrecję. Sprawy rozwodowe w Szczecinie prowadzone przez nasz zespół fachowców rozwiązywane są w oparciu o wysoki poziom usług detektywistycznych.

Gwarancja bezpieczeństwa zdobytego materiału dowodowego

Doskonale wiemy, jakie skutki mogą nastąpić po błędnych analizach i wnioskach, dlatego z największą starannością sprawdzamy lojalność osoby podejrzewanej o zdradę małżeńską. Siedziba naszego biura znajduje się w Szczecinie, ale działamy na terenie całego kraju zachowując profesjonalizm. Zdrada małżeńska należy do najczęściej spotykanych przyczyn rozwodów. W trakcie prowadzenia działań gwarantujemy dyskretne działania i bezpieczeństwo zdobytego materiału dowodowego.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Księcia Eryka II 8/14; 71-670 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470

Copyright © 2018   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.