Detektyw Szczecin
Zajmujemy się
obserwacją
przy pomocy dronów

Agencja detektywistyczna – zaawansowane operacje obserwacji i zwiadu lotniczego

W wachlarzu usług świadczonych przez naszą agencję na uwagę zasługuje zastosowanie bezzałogowych maszyn latających, czyli dronów. Dysponujemy profesjonalną flotą tych urządzeń, a nasi operatorzy legitymują się odpowiednimi uprawnieniami i licencjami. Dzięki temu dla potrzeb naszych Klientów realizujemy misje niemożliwe do przeprowadzenia przy pomocy sprzętu dostępnego na rynku cywilnym, w tym do działań obserwacyjnych i wywiadowczych.

Zastosowaniem dronów interesuje się wiele branż – zdalnie sterowane bezzałogowe statki powietrzne sprawdzają się w branży turystycznej i reklamowej oraz wszędzie tam gdzie zachodzi konieczność obserwacji większego terenu wraz z rejestracją wykrytych zdarzeń, np. migracji stad dzikich zwierząt, albo dokumentowania stanu obiektów położonych w trudno dostępnych miejscach takich jak stacje przekaźnikowe, albo szlaki rurociągów naziemnych biegnących przez tereny zalesione. Drony oddają też nieocenione usługi Klientom branży detektywistycznej. Profesjonalne agencje korzystają z nich w celach wywiadowczych i obserwacyjnych oraz w sytuacjach konieczności dostarczenia materiałów dowodowych w formie fotografii i video, istotnych dla danej procedury.

Użycie dronów wspiera następujące operacje:
  • Akcje poszukiwawcze osób zaginionych (również przy użyciu kamer termowizyjnych) na szczególnych terenach pełnych trudno dostępnych miejsc, takich jak góry, dorzecza, ostępy leśne
  • Obserwacja pojazdów i osób w ruchu, na trudno dostępnych terenach
  • Szybkie i dyskretne przeszukania trudno dostępnych miejsc podczas poszukiwań mienia (lustrowanie lasów i zarośli, przeszukiwanie górskich zboczy)

Oferujemy usługi sprzętu niedostępnego na rynku cywilnym

Drony stosowane przez naszą agencję są wyposażone w wysokiej jakości kamery umożliwiające zdobycie wartościowego materiału dowodowego, obsługują je licencjonowani detektywi z świadectwami kwalifikacji operatora drona, co umożliwia zgodne z prawem wykorzystanie zdobytych materiałów w postępowaniach procesowych. Używamy wyłącznie maszyn profesjonalnych, ponieważ drony dostępne na rynku cywilnym mogą unieść jedynie niewielkie kamery niskiej klasy i stąd uzyskanie z ich pomocą ostrego i wyraźnego obrazu z odległości kilkudziesięciu metrów jest bardzo trudne. Tym samym nie jest to jakość pozwalająca na przygotowanie materiałów dla sądu. Oprócz tego drony dostępne na rynku cywilnym są silnie uzależnione od warunków pogodowych i brakuje im koniecznej do prac operacyjnych stabilności. Tego typu urządzenia przydają się jedynie w sytuacjach, gdy wystarczy zarejestrować samo zdarzenie, którego szczegóły takie jak twarze biorących w nim udział osób nie mają większego znaczenia, sytuacji takich jednak jest niewiele, lepiej więc postawić na profesjonalny sprzęt i rzetelnych operatorów.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.