Detektyw Szczecin
Dyskretna i fachowa
obserwacja osób.
Zapewniamy anonimowość!

Obserwacja osób w Szczecinie – pełna dyskrecja i skuteczność!

Gold Spy to biuro detektywistyczne funkcjonujące na terenie Szczecina i okolic. Stosujemy wiele metod działania, które wykorzystywane są w naszej codziennej pracy. Ale do najskuteczniejszej i najbardziej niezawodnej należy obserwacja osób, która zazwyczaj jest niejawna i osoba przez nas śledzona nic o niej nie wie. Metoda ta wymaga bardzo dużego zaangażowania i poświęcenia czasu. To co wyróżnia nas na tle innych biur detektywistycznych to duża spostrzegawczość i kreatywność w stosowanych przez nas strategiach.

Na indywidualne zlecenia monitorujemy krewnych (bliskich z rodziny bliższej lub dalszej). Zajmujemy się profesjonalną obserwacją osób i ich mienia. Z obserwacji osób dostarczamy naszym Klientom informacji na temat:

  • Miejsca przebywania danej osoby (miejsce pracy i zamieszkania)
  • Zachowania obserwowanej osoby
  • Sposobu opiekowania się dzieckiem
  • Stosunków damsko męskich (w przypadku spraw związanych z niewiernością partnera)
  • Powiązań i kontaktów biznesowych
  • Przynależności do różnego rodzaju grup, sekt
  • Nałogów i zażywania środków odurzających

Dzięki dokładnej obserwacji zdobywamy niezbędną i wszechstronną wiedzę na zlecony nam temat. Usługę tą kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i różnego rodzaju przedsiębiorstw i firm.

Doskonale zorganizowany zespół detektywistyczny

Zebrane informacje takie jak zdjęcia, nagrania video czy dźwiękowe w toku obserwacji osób są w pełni rzetelne i poddane ochronie. Zapewniamy anonimowość i dyskrecję naszym klientom. W zależności od sprawy nasza obserwacja osób może trwać nawet do kilkunastu tygodni. Jesteśmy doskonale zorganizowanym zespołem specjalistów, którym można powierzyć najbardziej delikatne i zaufane sprawy dotyczące obserwacji osób z najbliższego otoczenia.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.