Detektyw Szczecin
Chcesz znaleźć dowody
na niewierność partnera?
Zgłoś się do Gold Spy

Prywatny detektyw w Szczecinie pomoże wykryć zdradę partnera

Zdrada czy to małżeńska czy w związku nie formalnym, to zawsze bardzo przykre doświadczenie. Nikt nie lubi być oszukiwany i woli poznać nawet bolesną prawdę, niż żyć w kłamstwie. Jeśli masz podejrzenia, że Twój partner spotyka się z kimś innym i chcesz zdobyć dowody na jego niewierność, skontaktuj się z naszym biurem detektywistycznym w Szczecinie. Wszelkie czynności jakich się podejmujemy objęte są całkowitą dyskrecją, ponadto dokładamy starań aby nasza praca wykonana była rzetelnie, a wszystkie informacje były potwierdzone. Wiemy, że zbyt wczesne wnioski nie poparte dowodami mogą być tragiczne w skutkach, w związku z czym każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie. Możemy zebrać dowody w postaci:

  • nagrań dźwiękowych
  • nagrań audiowizualnych
  • fotografii

W pracy detektywa najistotniejsze jest zaplanowanie działań operacyjnych, pozwalających na zgromadzenie wiarygodnych materiałów, które jednoznacznie potwierdzą lub wykluczą zdradę partnera. Dokładamy starań, aby wszelkie działania były dyskretne i w najmniejszym stopniu nie zaszkodziły reputacji osób zaangażowanych w sprawę.

Dane zebrane przez detektywa w Szczecinie jako materiał dowodowy w Sądzie

Wszystkie materiały zebrane przez detektywa, wskazujące na dopuszczenie się zdrady małżeńskiej, mogą posłużyć jako dowody w sprawie rozwodowej. W sytuacji, gdy zależy nam na rozwodzie z orzeczeniem o winie, nagromadzone informacje w postaci zdjęć, filmów czy nagrań, ujawniające zdradę współmałżonka, dają większe szanse na korzystniejszy werdykt przy podziale majątku, alimentach oraz opiece nad dziećmi.

Przez cały okres prowadzenia sprawy, utrzymujemy stały kontakt ze Zleceniodawcą, jednakże o wynikach śledztwa informujemy dopiero w momencie zdobycia potwierdzonych informacji. Dobro Klienta zawsze jest dla nas priorytetem i mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm i skuteczność działań.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.