Ściąganie długów Szczecin - pomożemy w rozwiązaniu
spraw majątkowych

Detektyw Szczecin - pomoc w ustaleniach majątku dłużnika

Biuro detektywistyczne Gold Spy w Szczecinie prowadzi działania z zakresu spraw majątkowych. Jeżeli ściąganie należności od dłużnika, który także przed komornikiem tłumaczy się niewypłacalnością z powodu braku zatrudnienia i nieposiadania żadnych dóbr, jest dla Państwa problemem, możemy zająć się wykrywaniem majątku ukrytego. Trzeba wiedzieć, że ukrywanie posiadanego majątku, to częsta praktyka stosowana przez osoby zalegające ze spłatą długu, przy czym, aby zataić posiadane środki finansowe, chwytają się różnych metod - także niezgodnych z prawem.

Mamy doświadczenie w tego typu sprawach i jesteśmy w stanie znaleźć dowody, które umożliwią skuteczne ściąganie długów. Po zdobyciu materiałów dowodowych na temat oszustw, ściganie dłużnika następuje z urzędu na wniosek poszkodowanego. Możemy zdobyć informacje, które mogą posłużyć jako dowody w sądzie, takie jak:

  • nielegalne miejsca pracy
  • rachunki bankowe, lokaty i obligacje
  • ruchomości i nieruchomości
  • wierzytelności

Klienci korzystający z naszych usług otrzymają raport opisujący wszystkie ustalenia majątkowe, który może pomóc w sprawnym ściągnięciu całego długu od nieuczciwego kontrahenta.

Sprawy majątkowe - detektyw ze Szczecina zaprasza!

Sprawy majątkowe dotyczące spadku, bywają kłopotliwe i niejednokrotnie kosztują nas sporo nerwów i czasu.  Zdarza się, że konieczne staje się odszukanie spadkobierców, zarówno w sytuacji gdy są wskazani w testamencie, jak i w przypadku dziedziczenia beztestamentowego. Poszukiwanie krewnych, z którymi nie utrzymywało się kontaktu, bywa trudne, dlatego lepiej zdać się na pomoc  zawodowców. W ramach działań odnajdziemy miejsce zamieszkania poszukiwanej osoby oraz w razie potrzeby ustalimy stopień pokrewieństwa. Wszystkich zainteresowanych naszym usługami detektywistycznymi w Szczecinie zapraszamy do kontaktu.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.