Ktoś niszczy
Twojej firmie reputację?
Skontaktuj się z nami!
Detektyw Szczecin

Skuteczne działanie detektywów w oparciu o zniesławienia w Szczecinie

Zniesławienie jest bardzo łatwym sposobem na zniszczenie reputacji oraz narażenie na utratę zaufania atakowanej firmy czy też przedsiębiorstwa. Instytucje, jednostki organizacyjne, a także różnego rodzaju podmioty gospodarcze mogą poprzez oszczerstwa i zniesławienie znaleźć się w kręgu potencjalnych pokrzywdzonych.

W dobie Internetu i szybkiego przekazu informacji coraz częściej firmy stają się przedmiotem nękania i szykanowania. Na rozmaitych płaszczyznach często dochodzi do nadużyć, zazwyczaj przez anonimowych konkurentów danego przedsiębiorstwa. Gold Spy to zespól wykwalifikowanych detektywów, którzy na zlecenie Klienta przeprowadzą nadzór i kontrolę dotyczącą zniesławienia. Najczęstsze formy zniesławienia

  • Zniesławienie ustne
  • Zniesławienie pisemne (artykuły prasowe, internetowe)
  • Zniesławienie w środowisku masowego przekazu (radio, tv)
  • Zniesławienie graficzne (np. przerobienie zdjęć w poniżający sposób)

Pomówienia czy też zniesławienia to zachowania, które narażają firmę na utratę dobrego imienia i zachowania potrzebnego dla prowadzenia działalności gospodarczej.

Terminowe wykonywanie usług detektywistycznych

Gold Spy to profesjonalna agencja detektywistyczna świadcząca usługi w szerokim zakresie. Nasze zlecenia wykonywane są zarówno dla Klientów Indywidualnych jak i Biznesowych w Szczecinie i okolicach. Gwarantujemy uczciwe podejście do problematyki i terminowość wykonania prac. Zapewniamy bezpieczeństwo prawne jak również dyskrecję i pełną dokumentację wraz z pisemnym sprawozdaniem. Zapraszamy zarówno osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze do zapoznania się z szeroką ofertą firmy.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.