Detektyw Szczecin
Naszym Klientom oferujemy
obserwacje na wysokim poziomie

Specjalistyczny sprzęt pozwala na uzyskanie rzetelnych materiałów

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dzięki czemu możemy oferować naszym Klientom najwyższą precyzję realizacji zadań i w efekcie kompletną dokumentację FULL HD/4K zdobytą z zachowaniem norm bezpieczeństwa, które uniemożliwiają wykrycie naszego działania, czy przejęcie efektów danej misji. Nasza flota dronów obejmuje różne marki w zaawansowanych technologicznie typach dedykowanych do wszelakich zadań, wyposażonych w kamery ze stabilizatorami i co najmniej 24-pikselowe sensory, nagrywających w rozdzielnościach FULL HD, ULTRA HD i 4K i wykonujących zdjęcia w formacie RAW. Umożliwia to dokładny zwiad, np. na terenach objętych powodzią, albo odciętych, śledzenie dowolnego celu z omijaniem przeszkód nawet przy prędkościach przekraczających 80 km/h. Oczywiście, wszystkie zlecenia realizujemy w oparciu o aktualne obowiązujące przepisy i w ramach zgody na loty związanej ze Świadectwami Kwalifikacji Personelu Lotniczego wydanymi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Nasze misje mają ubezpieczenie OC, operatorzy legitymują się również aktualnymi badaniami lekarskimi.

Misje ochrony i obserwacji – drony o profilu specjalistycznym

Ewolucja rozwiązań technologicznych i sprzętowych znacznie poszerza możliwości pracy profesjonalnych detektywów i kompetentnych agencji. Drony pozwalają na realizację niemożliwych dotąd zleceń. Dzięki doświadczonym operatorom i nowoczesnemu sprzętowi możemy nieść pomoc w sprawach, które dotąd były uważane za bardzo trudne. Użycie dronów wspiera następujące operacje:

  • Obserwacja miejsc strzeżonych, niedostępnych osobistej obecności detektywa
  • Obserwacja miejsc trudno dostępnych i odciętych (bagna, ostoje dzikich zwierząt)
  • Obserwacja w miejscach opustoszałych wymagających szczególnej dyskrecji
  • Wizje lokalne miejsc trudno dostępnych

Operacje przy pomocy dronów – posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia

Zastosowane dronów regulują przepisy. Zgodnie z nimi każdy komercyjny lot dronem, w tym lot wykonywany w ramach usług detektywistycznych od operatora odpowiednich uprawnień, czyli do operowania lotami w terenie zabudowanym dronem pozostającym w zasięgu wzroku (VLOS) lub poza zasięgiem wzroku (BVLOS). Bez posiadania tych uprawnień materiały zebrane przez biuro detektywistyczne byłyby bezużyteczne. Natomiast obowiązkowe szkolenie każdego operatora jest gwarancją maksymalnej skuteczności w zbieraniu materiałów dowodowych. Mimo szeregu zalet wykorzystania dronów nie wolno zapominać, że są miejsca, w których użycie drona jest zakazane, takie jak okolice lotnisk, obiektów strategicznych dla państwa, obiektów infrastruktury krytycznej i jednostek wojskowych.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.