Detektyw Szczecin
Znajdziemy dowody
na nieuczciwe praktyki
konkurencyjnej firmy

Nieuczciwa konkurencja - wykryjemy niezgodne z prawem praktyki innych firm

Wahania dotyczące funkcjonowania firmy są czymś naturalnym, jednakże nagłe lub przewlekłe trudności w prowadzeniu działalności z niewytłumaczalnych powodów, powinny wywołać czujność. Przyczyną może być nieuczciwa konkurencja, co może doprowadzić do poważnych strat finansowych, a w konsekwencji nawet do bankructwa. Przejawami sugerującymi, że firma stała się ofiarą nieuczciwej konkurencji może być m.in. spadek zainteresowania oferowanymi usługami lub towarami, zrywanie współpracy przez partnerów biznesowych oraz trudności z nawiązaniem współpracy z nowymi kontrahentami, znaczny spadek zysków i ogólne problemy z rozwojem firmy.

Trzeba wiedzieć, że praktyki nieuczciwej konkurencji są niezgodne z prawem i tworzą podstawę do wszczęcia postępowania sądowego. Poszkodowana firma, ma prawo domagać się zadośćuczynienia za poniesione straty, jednakże niezbędne jest zebranie twardych dowodów świadczących o przestępczych działaniach konkurencji. Nieuczciwe działania to m.in. wykradanie poufnych danych, upowszechnianie niezgodnych z prawdą informacji, których celem jest osłabienie pozycji firmy na rynku, nielegalne podrabianie lub naśladowanie produktów i znaków, itp.

Pomoc detektywa w Szczecinie przy zwalczaniu nieuczciwej konkurencji

Jeśli masz podejrzenia, że Twoja firma padła ofiarą nieuczciwej konkurencji, ale nie wiesz jak dojść do prawdy i masz trudność z pozyskaniem dowodów, skorzystaj z usług biura detektywistycznego w Szczecinie Gold Spy. Posiadamy doświadczenie, które pomoże nam zlokalizować firmę prowadzącą nieuczciwe praktyki. Zawsze dopasowujemy nasze działania do indywidualnych potrzeb Klientów, dzięki czemu rośnie nasza skuteczność. W ramach działań:

  • wykryjemy dane firmy i osób, które są odpowiedzialne za nieuczciwe działania
  • wyśledzimy źródło rozprowadzania wątpliwych produktów
  • zdobędziemy dowody przeciwko firmom prowadzącym
  • niedozwolone praktyki, mające na celu zaszkodzenie Państwa firmie

Nasze rozległa wiedza i praktyczne doświadczenie oraz umiejętność zastosowania różnych technik operacyjnych, pozwala na zebranie niepodważalnych dowodów. Jesteśmy w stanie za pomocą specjalistycznego sprzętu zarejestrować materiały audiowizualne, zebrać potrzebne dane, które można z powodzeniem wykorzystać w dochodzeniu swoich praw.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.