Detektyw Szczecin
Kwestie prawne -
profesjonalna pomoc
detektywów z Gold Spy

Biuro detektywistyczne w Szczecinie rozwiąże ważne kwestie prawne

Każda firma, bez względu na to czy jest to duże przedsiębiorstwo czy niewielka działalność gospodarcza powinna opierać się na przepisach prawa gospodarczego, którego zadaniem jest regulowanie prawidłowego funkcjonowanie firm na rynku i obliguje do uczciwej konkurencji. Daje to możliwość rozwoju na równych prawach. Niestety nie każdy stosuje się do przepisów i pozwala sobie na ich łamanie dla własnych korzyści. Jeśli więc masz podejrzenie, że doszło do naruszenie prawa gospodarczego i chcesz sprawdzić słuszność swojej hipotezy, skontaktuj się z biurem detektywistycznym Gold Spy w Szczecinie. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalne usługi śledcze oraz porady i wytyczne odnośnie prawa gospodarczego i kroków jakie można podjąć, w przypadku wykrycia nieuczciwej konkurencji.

  • sprawdzimy wypłacalność potencjalnych kontrahentów
  • wykryjemy oszustwa i malwersacje
  • zdobędziemy dowody i sporządzimy szczegółowe raporty
  • podpowiemy jakie kroki można przedsięwziąć w dalszym postepowaniu

Licencjonowany detektyw ma więcej możliwości niż osoba prywatna i nie chodzi tylko o doświadczenie czy dysponowanie sprzętem. Znaczenie mają tutaj przede wszystkim uprawnienia, a także sposób zbierania materiałów dowodowych, gdyż te zebrane w sposób budzący wątpliwości nie będą mogły posłużyć jako dowody w sprawie.

Gold Spy - realizacja zleceń zgodnie z przepisami prawa

Nasze biuro detektywistyczne ma możliwość nawiązania współpracy z organami ścigania i prawnikami, dzięki czemu istnieje większe prawdopodobieństwo na pozytywne rozpatrzenie sprawy. Posiadamy doświadczenie i dysponujemy dogłębną wiedzą, dzięki czemu wiemy w jaki sposób pozyskiwać informacje, aby nie było problemu z wykorzystaniem ich w sądzie.

Realizując zlecone nam zadanie, zawsze kierujemy się dobrem Klienta i zasadami etyki. Ponadto zapewniamy, że działamy zgodnie z prawem, a techniki operacyjne dobieramy indywidualnie do każdej sprawy. Szablonowe działanie w pracy detektywa nie przyniesie oczekiwanych efektów, ważne jest zapoznanie się z wszystkim szczegółami i przemyślane opracowanie kolejnych etapów działania. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu!


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.