Detektyw Szczecin
Na zlecenie firm
przeprowadzamy
kontrolę pracowników

Kontrola kwestii pracowniczych w Szczecinie przez zawodowych detektywów

Zazwyczaj już na wstępnym etapie rekrutacji pracodawcy mogą zlecić nam weryfikację pracowników. Głównie chodzi o sprawdzenie czy dane przedstawione w życiorysie (CV) są prawdziwe lub czy przyszły pracownik nie naraził poprzedniej firmy na straty i działał przypadkiem na jej niekorzyść. Na zlecenie Klientów biuro detektywistyczne Gold Spy przeprowadzi rzetelną weryfikację każdego potencjalnego pracownika. Analiza kwestii pracowniczych w Szczecinie to nasza specjalność.

Nasze działania są bezpieczne ponieważ zapewniamy pełną dyskrecję. Gold Spy zajmuje się takimi kwestiami pracowniczymi w Szczecinie jak:

  • Weryfikacja zwolnień lekarskich pracownika
  • Kontrola pracownika na l-4
  • Analiza prawdziwości kandydatów CV
  • Kontrola kradzieży w firmie

Dzięki naszym profesjonalnym detektywom można „prześwietlić: potencjalnego pracownika, a także skontrolować tych już zatrudnionych, czy nie nadużywają oni swoich praw między innymi w odniesieniu do korzystania z urlopu zdrowotnego.

Profesjonalne usługi detektywistyczne na zlecenie firm

Działamy dla małych i dużych firm. Na zlecenie różnego rodzaju przedsiębiorstw wykonujemy usługi w oparciu o specjalistyczny sprzęt, aby uzyskać nagrania i materiały dowodowe jak najlepszej jakości. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem wykonując rzetelnie swoją pracę. Weryfikacja i kontrola pracowników w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej popularna. Służymy pomocą i fachowym wsparciem pracodawców przeprowadzając obserwację pracowników i kwestii pracowniczych z zachowaniem pełnej dyskrecji. Zapraszamy do siedziby biura detektywistycznego Gold Spy w Szczecinie na ustalenie wszystkich szczegółów dotyczących zleconej nam sprawy.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.