Detektyw Szczecin
Profesjonalnie wykonamy
audyt bezpieczeństwa
w Twojej firmie!

Bezpieczeństwo Twojej firmy w rękach Gold Spy

Jeśli jesteś właścicielem dużej firmy, która dysponuje majątkiem olbrzymiej wartości i potrzebujesz przeprowadzenia audytu bezpieczeństwa w Szczecinie? Zapraszamy do siedziby naszego biura detektywistycznego Gold Spy na szczegółowe omówienie planu działania. Audyt bezpieczeństwa może przybrać różne formy i jest jednym z ważniejszych elementów systemu zarządzania bezpieczeństwem w firmie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów biuro detektywistyczne Gold Spy oferuje audyt bezpieczeństwa dotyczący zabezpieczeń zarówno systemów zewnętrznych jak i wewnętrznych oraz ochrony informacji i danych. Zakres działań detektywów dotyczących audytu bezpieczeństwa w Szczecinie:

  • Pomoc mająca na celu wskazanie luk i punktów powodujących wyciek danych
  • Doradztwo w zakresie wprowadzenia nowych zmian w celu ochrony informacji
  • Szkolenie personelu w celu zapobiegania wycieku informacji
  • Zabezpieczamy ważne spotkania biznesowe stosując odpowiednie procedury operacyjne
  • Zajmujemy się przygotowaniem odpowiednich pomieszczeń do bezpiecznych rozmów
  • Eliminacja kradzieży, których mogą dopuszczać się pracownicy
  • Śledztwo gospodarcze w zakresie nieuczciwej konkurencji

Doświadczenie zdobyte w ostatnich latach we wszelkiego rodzaju firmach prywatnych i państwowych sprawia, że w przeprowadzeniu audytów bezpieczeństwa i usług detektywistycznych jesteśmy firmą, która na pewno w jakimś stopniu przyczyni się do zminimalizowania szkodliwych procedur w Państwa działalności.

Gold Spy – terminowość i profesjonalizm w wykonywaniu zleceń

Zachęcamy do kontaktu i solidnego przeprowadzenia kontroli oraz audytu bezpieczeństwa przez naszych zawodowych profesjonalistów. Analiza przestępczości gospodarczej i szpiegostwa przemysłowego to nasza specjalność!

Jesteśmy gotowi wykonać wymagane czynności, które podniosą poziome bezpieczeństwa w Twojej firmie! Zapraszamy!


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.