Podejrzewasz zdradę?
Detektyw Szczecin
zbierze potrzebne dowody
i przeprowadzi śledztwo

Wykrywanie zdrady - na co zwrócić uwagę?

Czasy w jakich żyjemy pełne są gonitwy za karierą, za pieniędzmi, za polepszeniem statusu materialnego. życie prywatne zdaje się być w tym wszystkim mniej ważne i schodzi na drugi plan. Pogoń za sukcesem sprawia, że coraz mniej czasu poświęcamy rodzinie, a coraz więcej pracy. I to właśnie miejsce zatrudnienia jest środowiskiem, które sprzyja nawiązywaniu romansów, gdyż tutaj spędzamy lwią część naszego czasu. Główni zainteresowani czyli zdradzani współmałżonkowie często nie dowiadują się o zdradzie, gdyż romanse są chwilowe i przelotne, w związku z czym są łatwe do ukrycia.

Jak rozpoznać, że żona ma romans?

Podejrzenia co do niewierności partnerki powinny pojawić w chwili, gdy zaobserwujemy jakiekolwiek zmiany w zachowaniu, w nastrojach, trybie życia czy wyglądzie. Czujność powinny wzbudzić częstsze niż zazwyczaj nadgodziny w pracy, spotkania z koleżankami, nagłe uprawianie sportu, itp. Niepojącym sygnałem powinno być także unikanie czułości, stany zamyślenia i większa dbałość o wygląd zewnętrzny. Mówi się o kobiecej zmienności, jednakże dla własnej pewności warto zwrócić uwagę na zmiany w trzech obszarach:

  • zachowanie - kobieta, która wdała się w romans jest bardziej pewna siebie, ignoruje uczucia i potrzeby partnera, przestaje wymagać i skupiona jest bardziej na sobie. Bardziej też dba o swoją prywatność.
  • nastroje - zadowolenie z życia i podekscytowanie, natomiast wobec partnera obojętność i rozdrażnienie
  • wizerunek - zmiana fryzury, sposobu ubierania i malowania - chęć bycia atrakcyjną

Jeśli zaobserwujesz, że Twoja partnerka zachowuje się w opisany sposób, może to, ale nie musi oznaczać zdrady. Jeżeli obawiasz się, że podejrzenia mogą okazać się słuszne i chcesz zażądać rozwodu, warto postarać się o dowody zdrady, a nie opierać się tylko na domysłach.

Jak zachowuje się niewierny partner?

Zmiany zachowania można zaobserwować także w przypadku mężczyzn, którzy wdali się w romans. Pierwsze na co warto zwrócić uwagę to częstsze wyjazdy służbowe i praca po godzinach, bowiem jest to najchętniej stosowana wymówka przez panów. Mężczyzna uwikłany w pozamałżeńskie relacje intymne, przywiązuje większą wagę do swojego wyglądu, zaczyna uprawiać sport, chętniej używają perfum. Warto mieć baczenie na to czy partner:

  • unika intymnych relacji i wspólnego spędzania czasu
  • nie angażuje się w życie rodzinne
  • spędza więcej czasu poza domem
  • częściej korzysta z komputera i telefonu komórkowego
  • odrzuca połączenia przychodzące, ma wyłączony telefon
  • bardziej chroni swoją prywatność

Wszelkie zmiany w zachowaniu mogą sugerować zdradę, jednakże wcale nie muszą być pewnikiem. Przedwczesne oskarżenie może narobić więcej szkody niż pożytku, dlatego lepszym wyjściem z sytuacji będzie pozyskanie dowodów na winę partnera. Jeżeli masz wątpliwości, czy Twój partner/partnerka są wierni, jeżeli przejawiają opisane w artykule zachowania, skontaktuj się z naszym biurem detektywistycznym. Zastosujemy sprawdzone techniki operacyjne, które potwierdzą lub obalą przypuszczenia o zdradzie.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.