Detektyw Szczecin
Zapraszamy
do skorzystania z usług
biura Gold Spy w Szczecinie

Wizyta w biurze detektywistycznym - ogólne informacje

Pierwsze spotkanie z detektywem to decydujący moment dla każdej sprawy. Przeprowadzona rozmowa i zasłyszane informacje pomagają detektywowi zadecydować jakie korki należy przedsięwziąć. Klient powinien szczegółowo opowiedzieć o swoich podejrzeniach, domysłach i dotychczasowych ustaleniach oraz  czego oczekuje. Detektyw musi zebrać dokładne i precyzyjne informacje, dlatego zadaje wiele pytań, aby wszystkie dane usystematyzować. Ważne kwestie jakie będą poruszane to:

  • Kogo/czego dotyczy sprawa
  • W jakich warunkach i miejscach będą prowadzone działania
  • Czy osoby których dotyczy sprawa mogą wykazywać agresywne zachowania

Po zebraniu i uściśleniu wszystkich informacji detektyw zadecyduje czy jest szansa na rozwiązania danej sprawy i czy się jej podejmie. Jeśli tak, Klient zostaje zapoznany ze wstępnym planem działań i szacowanym kosztem usługi.  Jeżeli biuro detektywistyczne i zgłaszający się Klient dochodzą do porozumienia zostaje podpisana umowa, która powinna zawierać: przedmiot umowy, zasady współpracy, zasady wynagradzania, zasady poufności obowiązujące strony umowy, czas realizacji umowy oraz warunki jej rozwiązania. Dopiero po popisaniu umowy, i wystawieniu faktury detektyw działa zgodnie z prawem. Po dopełnieniu formalności mogą być rozpoczęte działania operacyjne.

Raport detektywistyczny na zakończenie sprawy

Zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych, po zakończeniu zlecenia, każdy detektyw zobowiązany jest do opracowania raportu końcowego, bez względu na to jakie ustalenia udało mu się dokonać. Sprawozdanie pokazuje także, na jakim poziomie świadczone są usługi i zaangażowaniu śledczego.

Opracowanie powinno zawierać wszystkie zebrane ustalenia, uwzględniających same fakty bez subiektywnej oceny. Powinny być także opisane miejsca, w których prowadzone były działania, dokładny czas rozpoczęcia i zakończenia danych czynności oraz relacja z działań. Do raportu powinny być dołączone wszystkie zebrane materiały dowodowe w postaci filmów, zdjęć, wydruków, itp.

Raport może być wykorzystany w sądzie jako dowód w sprawie - zdarza się, że detektyw jest wzywany na świadka. Bywa też tak, że przypadku spraw rozwodowych raport przyczynia się do polubownego rozwiązania i dojścia do porozumienia. Winna strona nie chce roztrząsać faktów prywatnych publicznie i godzi się na warunki współmałżonka. 


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.