Detektyw Szczecin
Przed skorzystaniem
z usług detektywa
zapoznaj się z poradnikiem

Poradnik dla Klienta - przeczytaj zanim skorzystasz z usług detektywa

W życiu zdarzają się różne sytuacje i czasem konieczne staje się skorzystanie z usług prywatnego detektywa. Najczęściej decydujemy się na ten krok, kiedy przeżywamy trudności w związku i podejrzewamy partnera o zdradę, ale także w innych życiowych sytuacjach. Jeśli potrzebujesz fachowca, który pomoże rozwiązać Twoją sprawę, niech Ci towarzyszy:

  • dyskrecja
  • ostrożność
  • skrupulatność

Jeśli chcesz, aby pomoc detektywa była skuteczna pamiętaj o kilku zasadach, które przedstawiamy poniżej. Warto zachować pewne środki ostrożności.

Nie mów innym o swoich zamierzeniach

Nie dziel się swoim zamiarem wynajęcia detektywa z nikim z rodziny, ani z grona znajomych, nawet jeśli masz do nich zaufanie. W roztargnieniu mogą przekazać informację dalej, która może trafić do osób niepowołanych. Taka sytuacja może bardzo utrudnić zebranie dowodów, a nawet zaprzepaścić szansę na ich uzyskanie.

Nie zostawiaj śladów  w komputerze

Przeglądanie stron biur detektywistycznych, w poszukiwaniu tego właściwego, najlepiej wykonuj na urządzeniu, do którego nie ma dostępu osoba, przeciwko której dowody chcesz zebrać. Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, usuń te strony z  historii przeglądania. Pamiętaj by zlikwidować tylko wybrane strony, gdyż całkowicie wyczyszczona historia może wzbudzić podejrzenia.

Pamiętaj,Twój przeciwnik, też może szukać dowodów

Trzeba wziąć pod uwagę, że sami też możemy być inwigilowani przez partnera lub inną osobę. Nie wiadomo jakich środków będzie się chwytać, dlatego kontaktując się z biurem detektywistycznym zachowaj ostrożność. Numer detektywa zapisz jako zwykłe imię znajomego i na bieżąco kasuj połączenia z historii - podobnie jak w przypadku historii przeglądania kasuj tylko wybrane połączenia, a nie całą historię. Pamiętaj, że numer telefonu wpisany w wyszukiwarkę internetową, pozwoli znaleźć stronę, na której jest umieszczony. Weź też pod uwagę, że Twój telefon może być na podsłuchu.

Stosuj się do wytycznych detektywa

Jeśli zdecydujesz się na pomoc detektywa, pozostaw wszystkie działania jemu, Twoje próby samodzielnego wyszukiwania dowodów, mogą utrudnić mu pracę. Detektyw na bieżąco będzie Cię informował o postępach w sprawie, ale wstrzymaj się z wyjawieniem informacji o zebranych dowodach przeciwnikowi, do momentu otrzymania kompletnego raportu z usługi. Jeżeli wcześniej w tej samej sprawie korzystałeś już z oferty biura detektywistycznego, w chwili omawiania zlecenia poinformuj o tym detektywa, który teraz będzie zajmował się sprawą.

Działaj z rozwagą!

Wszelkie notatki jakie przygotowujesz sobie na spotkanie z detektywem, zawarta umowa, wystawiona przez biuro faktura i wszelkie inne dokumenty i materiały informujące o Twoich działaniach, starannie ukrywaj, aby nie trafiły w niepowołane ręce. Realizując płatność za usługi detektywistyczne, nie korzystaj z konta do którego Twój przeciwnik ma wgląd, przelew na konto biura detektywistycznego, nie pozostawi żadnych wątpliwości.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.