Detektyw Szczecin
Wykrywanie podsłuchów
na liście usług
agencji Gold Spy

Biuro detektywistyczne Szczecin - skuteczne wykrywanie podsłuchów

Podsłuchy i inne urządzenia szpiegujące wykorzystywane do nielegalnego wykradania informacji zarówno w firmach, jak i od osób prywatnych mogą przynieść wiele szkody. Niewielkie rozmiary urządzeń sprawiają, że mogą być umieszczone w dowolnym miejscu, przez co są trudne do wykrycia, w związku z tym mogą też bez problemu spełniać swoje zadanie.

W obecnych czasach niemal każdy może dysponować sprzętem szpiegowskim i zamontować nielegalny podsłuch, tym samym każdy może stać się jego ofiarą nie mając kompletnie świadomości, że wszelkie rozmowy trafiają do wiadomości osób niepożądanych i są rejestrowane. W pewnych sytuacjach można mieć podejrzenia, że jest się podsłuchiwanym, warto zdać się w takim przypadku na pomoc biura detektywistycznego Gold Spy ze Szczecina, gdzie zatrudnieni są licencjonowani detektywi z dużym doświadczeniem i praktyką. Ponadto dysponujemy nowoczesnym sprzętem, co pozwala nam na skuteczne działanie. Trzeba wiedzieć, ze nielegalne podsłuchy nie są spotykane tylko w gabinetach polityków, ale także w firmach, urzędach i u osób prywatnych, którzy np. mają przed sobą sprawę rozwodową, majątkową lub są ofiarami zwykłej zawiści. Nasze działania mogą zapobiec:

  • kradzieży technologii i spraw firmowych
  • wyciekom informacji personalnych
  • kopiowaniu baz danych klientów
  • utracie tajemnic zawodowych
  • utracie prywatności w życiu osobistym

Nasza biuro detektywistyczne zapewnia fachowe wsparciem przy lokalizowaniu urządzeń szpiegujących. Możemy wykryć i usunąć różnego rodzaju podsłuchy aktywne, ale także te w stanie uśpienia i wyłączone.

Usługi detektywistyczne na wysokim poziomie

Klienci korzystający z naszych usług mogą liczyć na doradztwo dotyczące zabezpieczenia się przed potencjalnymi podsłuchami. Zleceniodawcy mogą obdarzyć nas zaufaniem - gwarantujemy pełną dyskrecję i lojalność oraz fachowość działań. Do skutecznego namierzenia podsłuchu nie wystarczy dobry sprzęt, niezbędna jest wiedza i znajomość tematu, co znacznie przyspiesza proces wykrycia urządzeń szpiegujących. Im szybsza reakcja, tym prędzej można odzyskać poczucie bezpieczeństwa.

Trzeba pamiętać że w przypadku podejrzenia podsłuchu, kontakt telefoniczny z naszym biurem nie powinien odbywać się z lokum, które może być podsłuchiwane. Warto zawczasu zachować wszelkie środki ostrożności. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.