Detektyw Szczecin
profesjonalne usługi
- wykrywanie podsłuchów
w komputerze

Detektyw Szczecin - wykryjemy oprogramowania szpiegowskie na komputerze

Podsłuch w komputerze, ma za zadanie nie tyle nagrywać dźwięki, choć też ma taką możliwość, ile wychwycić wszelkie działania na urządzeniu. Za pomocą specjalnego oprogramowania można zdobyć znacznie więcej informacji, niż przy zwykłym przeglądzie komputera, gdyż ciągłe monitorowanie  pozwala na odtworzenie wszystkich działań jakie miały miejsce, wraz z datą i dokładnym czasem. Aplikacje szpiegowskie mogą:

  • wykonywać zapisy wszystkich wciskanych klawiszy, co umożliwia m.in. pozyskanie haseł
  • robić zapisy rozmów na komunikatorach
  • robić zrzuty ekranu
  • rejestrować odwiedzane strony

Jak widać podsłuch w komputerze to potężne narzędzie zdatne do wykradzenia ważnych informacji, które mogą być wykorzystane do niecnych celów. Dane wychwycone podczas monitorowania komputera są automatycznie zapisywane lub przesyłane na podany adres mailowy. Podsłuchy w komputerze instalowane są najczęściej przez firmy, które chcą w ten nieuczciwy sposób pokonać konkurencję oraz przez współmałżonków podejrzewających partnerów o zdradę.

Jeśli snujesz domysły, że ktoś pozyskuje informacje z Twojego komputera, nie zwlekaj i skorzystaj z pomocy biura detektywistycznego Gold Spy w Szczecinie. Oprogramowanie szpiegowskie ma to do siebie, że jest niewidoczne dla zwykłego użytkownika i nie daje się łatwo zlokalizować, dlatego samodzielne wykrycie aplikacji szpiegującej będzie trudne.

Podsłuch na komputerze - detektyw ze Szczecina poleca swoje usługi

W naszym biurze zatrudniamy fachowców z dziedziny informatyki, którzy specjalizują się w wykrywaniu oprogramowania szpiegującego. Technika idzie do przodu, powstają wciąż nowe, coraz skuteczniejsze programy, jednakże my jesteśmy  na bieżąco z wszelkimi nowinkami, dzięki czemu wykryjemy wszystkie niechciane aplikacje na Państwa komputerze. Usługi świadczymy zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, w razie potrzeby możemy nawiązać długofalową współpracę, która w każdym momencie pozwoli czuć się pewnie.

Podczas działań operacyjnych zapewniamy maksymalny stopień dyskrecji, wszystko co robimy jest poufne, a dobro naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.