Podsłuch w domu?
Detektyw Szczecin
z agencji Gold Spy
zlokalizuje i usunie podsłuch

Podejrzewasz podsłuch w domu? Skontaktuj się z detektywem w Szczecinie!

Podsłuchy to groźny, bo niezwykle skuteczny sposób na zebranie poufnych informacji. Wbrew pozorom, w obecnych czasach nie jest to rzecz dostępna tylko dla specjalistów, teraz każdy może być posiadaczem urządzenia służącego do podsłuchiwania, gdyż jego zakup nie wymaga żadnego zezwolenia. Osobom najbardziej zdeterminowanym, nastawionym na zdobycie potrzebnych im danych, nie przeszkadza fakt, że podsłuchy są niezgodne z prawem, a ich stosowanie podlega karze. Ten nieetyczny proceder stosowany jest najczęściej przez firmy, w celu wyeliminowania konkurencji, ale i osoby prywatne coraz częściej chwytają się tej nielegalnej metody dla osiągnięcia własnych celów. Podsłuchy w domu zakładane są najczęściej przez współmałżonka, dla zebrania informacji dowodzących niewierności, przez kogoś z rodziny przy sprawach spadkowych, a nawet zawistnych znajomych czy sąsiadów. Dostępnych są różne rodzaje urządzeń:

  • podsłuchy analogowe
  • podsłuchy cyfrowe
  • podsłuchy radiowe
  • podsłuchy IR

Jeśli w Twojej głowie zaświtała myśl, że możesz być podsłuchiwany, warto skorzystać z usług fachowca, który rozwieje wszelkie wątpliwości. Nasze biuro detektywistyczne Gold Spy w Szczecinie podejmie się zlokalizowania aparatu podsłuchującego i jego likwidacji, niezależnie od tego jaki rodzaj urządzenia jest ukryty w Państwa domu. Posługując się nowoczesnym oprzyrządowaniem, mamy możliwość dokonania dokładnych pomiarów, umożliwiających niezawodne wychwycenie sygnałów cyfrowych i analogowych.

Wykrycie podsłuchu w Szczecinie wymaga wiedzy i doświadczenia

Wykrywanie podsłuchów, to jedna z częściej zamawianych usług detektywistycznych. W związku z tym mamy praktyczne doświadczenie, zdobyte podczas wcześniej zrealizowanych zleceń z tego zakresu. W pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt antypodsłuchowy, który w dużym stopniu ułatwia nam pracę, znamy wybiegi i metody, jakie są stosowane przez osoby podkładające urządzenia do szpiegowania - wszystko to wpływa na efektywność naszych działań.

Zawsze kierujemy się dobrem Klienta, jesteśmy lojalni i dyskretni. Wiedza teoretyczna poparta wieloletnim działaniem w zawodzie detektywa, to pewność że nie zawiedziemy pokładanego w nas zaufania. Nasza praca zakończona jest sporządzeniem szczegółowego raportu, który może posłużyć jako dowód w sprawie sądowej. Podłożenie podsłuchu to przestępstwo ścigane na wniosek, wszelkie dowody mogą być pomocne w ukaraniu winnego.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.