Detektyw Szczecin
Trwale usuwamy dane
z różnych nośników
prywatnych i firmowych

Ochrona i usuwanie danych w Szczecinie – usługi detektywistyczne Gold Spy

W czasach, w których stale rozwija się technologia i Internet, ważne jest, aby wszelkiego rodzaju dane oraz informacje firmowe móc przechowywać na nośnikach. Pomimo, że są coraz to nowsze zabezpieczenia może dochodzić do zniszczenia czy też usunięcia ważnych danych. Zdarza się także, że informacje przedostają się w niepowołanie ręce. Aby temu zapobiec biuro detektywistyczne Gold Spy z siedzibą w Szczecinie zabezpiecza informacje, ale także trwale je usuwa.

Na zlecenie naszych Klientów zajmujemy się usuwaniem danych z różnych przyczyn. Zazwyczaj są już one zbędne, niepotrzebne, zajmują za dużo miejsca na dysku albo posiadamy je już w innym miejscu. Profesjonalnie kasujemy informacje zarówno firmowe, jak i prywatne wykonując zlecenia dla Klientów indywidualnych jak i różnego rodzaju podmiotów gospodarczych. Firma detektywistyczna Gold Spy usunie ściśle tajne dane z:

  • Komputerów domowych
  • Komputerów firmowych
  • Laptopów
  • Nośników i dysków zewnętrznych
  • Telefonów komórkowych, smartfonów
  • Płyt CD/DVD, kart pamięci, SD
  • Pamięci przenośnych „pendrive”

Skasować dane może niemal każdy. Ale czy usuwane są one skutecznie i trwale? Z naszą pomocą mogą być Państwo pewni, że wszelkiego rodzaju materiały zawarte w komputerach zarówno firmowych jak i prywatnych zostaną należycie usunięte.

Idealnie zabezpieczymy dane przed konkurencyjną firmą!

Dzięki naszej usłudze ważne dane nie dostaną się w ręce nieuczciwej konkurencji i nie będzie możliwe ich ponownie odtworzenie. Zajmujemy się także odzyskiwaniem danych z usuniętych nośników i zabezpieczaniem sieci przed włamaniami oraz wyciekami. Dane usunięte przez naszych zawodowych detektywów są usuwane w sposób nieodwracalny. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy, która dotyczy szeroko pojętej informatyki śledczej.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.