Detektyw Szczecin
Nasi eksperci z Gold Spy
odzyskają utracone dane
z telefonów i komputerów

Eksperci z informatyki śledczej – odzyskiwanie danych w Szczecinie

Gold Spy specjalizuje się w odzyskiwaniu wykasowanych danych z różnego typu urządzeń. Niezależnie od tego jakiego rodzaju są to dane do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie. Utrata ważnych informacji może być bolesna i ciężka w skutkach szczególnie dla firm, gdyż może się ona wiązać z dużymi stratami finansowymi. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu i nowoczesnych technik przez naszych detektywów większość plików możemy odzyskać. Zapewniamy Państwu szczegółową diagnostykę problemu i dyskrecję w zakresie wykonywania przez nas usług.

Zlecenia wykonujemy dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Odzyskiwanie skasowanych danych z poszczególnych urządzeń elektronicznych:

  • Telefonów i smartfonów
  • Dysków komputerowych
  • Kart SD i kart pamięci
  • Laptopów
  • Tabletów
  • Nawigacji
  • Modemów z pamięcią flash

Niezależnie od tego czy usunięcie danych nastąpiło celowo czy poprzez działanie szkodliwego oprogramowania odzyskujemy informacje zarówno z komputerów, jak i smartfonów. Gwarantujemy wysoki poziom ochrony i stuprocentową poufność odzyskiwania danych.

Naszą agencję detektywistyczną cechuje lojalność wobec Klientów

Bez względu na rodzaj uszkodzenia urządzenia elektronicznego czy cyfrowego świadczymy usługi detektywistyczne na wysokim poziomie. Mamy zaawansowane pod względem technologicznym zaplecze, które umożliwia nam bezpieczne odzyskiwanie danych w Szczecinie.

Każde urządzenie bez wątpienia może być doskonałą skarbnicą danych i źródłem najważniejszych informacji, które można odzyskać nawet po całkowitym wyczyszczeniu. Warto nadmienić, że powierzone nam wszelkiego rodzaju dane nie są w żaden sposób wykorzystywane i rozpowszechniane osobom trzecim. Można nam całkowicie zawierzyć i zaufać!


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.