Detektyw Szczecin
Zabezpieczenia komputerów
- Gold Spy ze Szczecina
poleca swoje usługi!

Informatyka śledcza na liście usług biura detektywistycznego w Szczecinie

W obecnych czasach, gdzie wszystko jest skomputeryzowane, systemy informatyczne  przetwarzają niezliczoną ilość danych, które są cennym źródłem informacji. Konta bankowe, numery kart płatniczych, historie pacjentów, dane osobowe, profile prywatne i firmowe na portalach społecznościowych, zdjęcia, itp. Waga tych danych jest zróżnicowana, ale zawsze ma pewną wartość. Utrata każdej informacji może być brzemienna w skutkach, dlatego powstał dział zwany informatyką śledczą, który zajmuje się m.in. tworzeniem zabezpieczeń chroniących przed utratą danych.

Szczególną ochroną powinny być zabezpieczone komputery firmowe oraz należące do różnego rodzaju  instytucji, w których gromadzone są dane osób postronnych. Wyciek tych danych może mieć katastrofalne skutki i dodatkowo być przyczyną nałożenia kary finansowej, za brak właściwej ochrony. Zagrożenie związane z cyberprzestępczością jest bardzo wysokie, gdyż dla osiągnięcia celu  wykorzystywane są różne metody:

  • ataki hakerskie
  • szkodliwe oprogramowania
  • ataki z wykorzystaniem fizycznego dostępu do komputera
  • ataki zdalne wykonywane z lub spoza sieci lokalnej
  • socjotechnika

Lepiej zawczasu zadbać o skuteczne zabezpieczenia informatyczne, które mogą zapobiec kradzieży danych i informacji z komputera. Skontaktuj się z naszym biurem detektywistycznym Gold Spy w Szczecinie - zatrudniamy fachowców z dziedziny informatyki śledczej i zastosujemy najlepsze metody, które zagwarantują właściwą ochronę.

Polecamy zabezpieczenia informatyczne w wykonaniu detektywa ze Szczecina

Obecnie jednym z większych problemów biznesowych są zagrożenia cybernetyczne, gdyż każda firma funkcjonuje równolegle w świecie realnym i wirtualnym, a wszelkie dane finansowe, osobowe,  dane wrażliwe i inne, gromadzone są na komputerach. Dla doświadczonego hakera, nie stanowi większego problemu pozyskania danych, jeśli sprzęt nie jest odpowiednio zabezpieczony.

Dlatego priorytetową sprawą powinno być właściwe zabezpieczenie danych. Osoby zarządzające firmą powinny być przygotowane na każdą ewentualność. Nie każdy jest informatykiem i nie każdy musi znać się na metodach gwarantujących właściwą ochronę danych, zdecydowanie lepszym pomysłem jest skorzystanie z usług profesjonalistów niż nieudolne próby działania na własną rękę, które mogą nie gwarantować skuteczności. Detektywi z wieloletnim stażem i dobrą znajomością informatycznych technik zabezpieczających podołają każdemu zadaniu. Skontaktuj się z nami, po naszych działaniach będziesz mógł spać spokojnie!


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.