Detektyw Szczecin
Zajmujemy się
poszukiwaniem osób
na terenie kraju i za granicą!

Poszukiwanie osób w Szczecinie – Gold Spy

Do jednych z trudniejszych działań wymagających doświadczenia i ogromnej wiedzy należy poszukiwanie zaginionych lub porwanych osób. Ludzie giną bez względu na wiek, płeć oraz status społeczny. Wiele zaginięć jest świadomą decyzją poszukiwanych osób, jednak zdarzają się wypadki losowe, choroby, zagubienia lub w najgorszej sytuacji uprowadzenia, które wymagają szczegółowej analizy i fachowych działań.

Dla naszych detektywów nie ma zadań niemożliwych do zrealizowania. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie rozpatrując go ze szczególną dokładnością i ostrożnością. Przygotowujemy plan działania, aby poszukiwanie zaginionej osoby zakończyło się szybko i skutecznie! Ustalenia naszych detektywów w przypadku zaginięcia osób:

  • okoliczności, w jakich doszło do zaginięcia
  • możliwe przyczyny zniknięcia danej osoby
  • schemat dnia poszukiwanej osoby
  • kontakty zawodowe oraz towarzyskie osoby zaginionej
  • dane ewentualnych świadków zdarzenia

Biuro detektywistyczne Gold Spy służy pomocą w każdym przypadku zaginięcia osoby. Podejmując się powierzonych nam zadań przeprowadzamy szczegółowy wywiad z naszymi Klientami, zbierając potrzebne i niezbędne informacje na temat osób i zaistniałych okoliczności zaginięcia.

Podejmujemy się natychmiastowych działań w oparciu o poszukiwanie osób

Specjalizujemy się także w sprawach związanych z porwaniami rodzicielskimi, jak również tymi związanymi dla okupu. Odnajdujemy krewnych i przyjaciół sprzed lat, a także dłużników, którzy doskonale potrafią ukryć się przed wierzycielami i organami ścigania.  Po otrzymaniu zlecenia przez naszego Klienta niezwłocznie podejmujemy się natychmiastowych działań mając na uwadze niezwykle  cenny czas i szereg emocji towarzyszącym szczególnie w przypadku porwania. W zakresie szukania osób bazujemy na szerokiej siatce podmiotów ściśle z nami współpracujących. Poszukiwanie osób zaginionych przeprowadzamy na terenie całej Polski.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.