Detektyw Szczecin
- Gold Spy podejmuje się każdego zadania
Pomoc w dziedzinie prawa!

Niezbędna pomoc detektywa w kwestiach prawnych w Szczecinie

Kryzysowe sytuacje zdarzają się wszędzie. W przypadku ich wystąpienia biuro detektywistyczne Gold Spy oferuje szereg profesjonalnych usług obejmujących wachlarz zagadnień między innymi z dziedziny prawa cywilnego.

Podejmujemy współpracę z najlepszymi specjalistami w kwestiach prawnych i w zakresie kodeksu postępowania cywilnego w ten sposób poszerzając naszą ofertę i dostarczając naszym Zleceniodawcom wysokiej jakości usługi. Sprawy rozwiązywane przez naszych detektywów na potrzeby Klientów:

  • Regulacje majątkowe
  • Rozwiązywanie kwestii związanych z dziedziczeniem
  • Normalizacja stosunków prawnych pomiędzy członkami rodziny
  • Poszukiwania osób zaginionych lub pozostających w ukryciu
  • Poszukiwania mienia, zbierania dowodów na potrzeby postepowania karnego

Naszym Klientom oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie udowadniania niewinności, a także znalezienie dowodów obciążających inną osobę. Na potrzeby prowadzonych postępowań zarówno gospodarczych, jak i cywilnych gromadzimy niezbędny materiał dowodowy, który może być niezwykle pomocy w przyszłym procesie sądowym.

Angażujemy się w każdą sprawę działając na rzecz Klienta

Gold Spy bazując na doświadczeniu i intuicji angażuje się w niemal każdą sprawę. Na wyposażeniu posiadamy sprzęt wysokiej jakości, dzięki któremu robienie zdjęć, filmowanie, a także rejestrowanie dźwięku jest na wysokim poziomie ułatwiając nam tym samym prowadzenie działań śledczych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z zachowaniem pełnej dyskrecji i elastyczności. Dopełniamy wszelkich formalności i działamy zgodnie z obowiązującym prawem i zasadami.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.