Detektyw Szczecin
Śledztwo osób
niepłacących alimentów!
Walka o dobro Klienta!

Rozwiązywanie spraw alimentacyjnych w Szczecinie

Gold Spy to biuro detektywistyczne działające niemal na każdym obszarze ludzkiego życia. Pomagamy w wielu sytuacjach, także w takich, których były małżonek uchyla się od odpowiedzialności i obowiązku płacenia alimentów na dziecko. Nasza pomoc w takich przypadkach bywa nieoceniona i bardzo istotna. Nie tylko zbierzemy wyczerpujące i wiarygodne informacje w tym temacie np. o tym gdzie zobowiązany pracuje, ale także dowiemy się z jakich innych źródeł osoba ta uzyskuje dochód i czy prowadzi inną działalność zarobkową?

Służymy pomocą w ustaleniu jakie są miesięczne koszty utrzymania zobowiązanego, gdyż często okazuje się, że opłaty są przez niego zawyżane i nieprawdziwe, odbiegające od rzeczywistości.

  • Czy zobowiązany do płacenia alimentów posiada umowę o pracę czy pracuje „na czarno”
  • Czy zobowiązany wyjeżdżał za granicę
  • Czy współpracuje z pracodawcą, aby świadomie zaniżał on pensje wynagrodzenia miesięcznego
  • Czy przepisują swoje dobra materialne na innych członków rodziny

Dla naszych Klientów sporządzamy dokładne raporty, które uprawniony do alimentów powinien uwzględnić w sądzie. Posiadamy doskonałą znajomość prawa i procedur postępowania sądowego.

Odnajdujemy osoby uchylające się od płatności alimentacyjnych

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Priorytetem dla nas jest bez wątpienia nasz Klient i to o jego dobro walczymy. Posiadamy sprzęt i mnóstwo możliwości do odnajdywania osób uchylających się od płatności alimentacyjnych. W prowadzeniu śledztwa pomagają nam liczne kontakty i współpraca z innymi instytucjami. Jeśli ojciec Twojego dziecka uchyla się od obowiązku alimentacyjnego? Skontaktuj się z naszym biurem detektywistycznym. Działamy w Szczecinie i całym województwie zachodniopomorskim.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.