Detektyw Szczecin
Wykrywamy podsłuchy
w biurach za pomocą profesjonalnego sprzętu

Profesjonalne wykrywanie podsłuchu w biurze Szczecin

Wykwalifikowana grupa techników i specjalistów zatrudniona w Gold Spy to doświadczeni ludzie będący specjalistami w zakresie elektroniki i informatyki śledczej. Do zleconych nam spraw podchodzimy indywidualnie stosując nowoczesny sprzęt mający za zadanie wykryć podsłuchy np., montowane w biurach, domach czy też samochodach. Nielegalne podsłuchy służą do szpiegowania osób i różnego rodzaju przedsiębiorstw. Są niebezpieczne, gdyż mogą pozwolić konkurencyjnej firmie na przywłaszczenie utajnionych i istotnych dla nich informacji.

We współczesnym świecie nie trudno jest zainstalować podsłuch lub zdobyć sprzęt szpiegowski. Niektóre firmy potrafią zrobić wszystko, aby tylko w jakiś sposób móc zaszkodzić swojej konkurencji. Jeśli podejrzewasz, że w Twojej firmie jest zainstalowany podsłuch lub pluskwa skontaktuj się natychmiast z naszym biurem detektywistycznym Gold Spy w Szczecinie, a zadbamy należycie o bezpieczeństwo Twojej działalności i dokładnie sprawdzimy wszystkie pomieszczenia w Twojej firmie. Każdy może paść ofiarą nielegalnego podsłuchu nie będąc w ogóle tego świadomym. Bądź czujny! Wykrywając podsłuch w biurze możemy zapobiec:

  • Kradzieży tajemnic firmowych i ważnych danych
  • Kradzieży technologii
  • Wyciekom danych osobowych
  • Utracie prywatności na każdym etapie życia: zarówno osobistym jak i zawodowym

Posiadamy wysokiej klasy urządzenia, które służą do szybkiego oraz skutecznego przechwytywania i namierzania transmisji wykorzystujących standardowe metody łączności radiowej oraz te bardziej zaawansowane pracujące na zupełnie innych częstotliwościach.

Profesjonalny sprzęt do wykrywania podsłuchów w biurach

Namierzanie podsłuchów wymaga doświadczenia i odpowiedniej wiedzy. W wykrywaniu niechcianych urządzeń jesteśmy prawdziwymi fachowcami! Serdecznie polecamy nasze usługi zarówno Klientom indywidualnym, jak i korporacjom, firmom oraz różnego rodzaju instytucjom. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.


Agencja detektywistyczna Gold Spy  ·  ul. Teofila Firlika 20 lok. 212 II piętro; 71-637 Szczecin ·  tel. +48 575 150 700  ·  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ·  NIP 851-205-22-40  ·  REGON: 362468470 · adres do korespondencji: Osiedle Zielone 15; 73-108 Kobylanka

Orły 2020
GoldSpy biuro detektywistyczne Szczecin

Copyright © 2020   www.goldspy.pl. Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Polityka Prywatności.